O NAS - KH90 Football
Image Alt

O NAS

KH90 Football – Coaching & Management. Inwestycja w rozwój młodzieży to droga do sportowego sukcesu od najmłodszych lat. Z profesjonalnym wsparciem naszego zespołu młody piłkarz wyrośnie na zawodowego sportowca!

KH90 Football oferuje szeroką paletę treningów indywidualnych, dostosowanych do wieku i sprawności fizycznej zawodnika. Począwszy od nowoczesnego treningu technicznego, poprzez taktyczny i motoryczny, stopniowo zwiększających zdolności fizyczne, po równie istotny trening mentalny, skupiający się na odpowiednim zrozumieniu ścieżki sportowej przez umysł młodego piłkarza.

Jako część elementarną treningów z coachem oferujemy opracowanie specjalnej drogi żywieniowej z konsultacjami dietetycznymi u profesjonalnego dietetyka. Dzięki idealnie dobranym składnikom odżywczym i odpowiednio zbilansowanym posiłkom uzyskanie świetnych wyników stanie się tylko kwestią czasu.

Nasza działalność to także kompleksowe zarządzanie ścieżką kariery zawodnika. Rozważne doradztwo doświadczonego managera i wskazywanie możliwych dróg rozwoju od szczebla regionalnego po europejski oraz pomoc przy zdobywaniu sponsorów i nawiązywaniu lukratywnych współprac stanowi klucz do kariery oraz uzyskiwania tak ważnej rozpoznawalności zawodnika.

Ponadto oferujemy elastyczne konsultacje online, które świetnie dopełniają i zacieśniają współpracę między trenerem a sportowcem.

Aby odpowiednio wypromować zawodnika oraz jego drużynę oferujemy klubom sportowym pomoc przy zaplanowaniu i transmitowaniu live streamów z meczów domowych i wyjazdowych. Dla pełnej integracji młodego zespołu organizujemy także obozy sportowe za granicą w renomowanych football campach, w których trenują najbardziej uwielbiane drużyny piłkarskie Europy. Nasza działalność wspiera kluby z zakresu scoutingu, aby pomóc w dokonywaniu przemyślanych i przydatnych transferów.

W naszym zespole znajdziesz prawdziwych pasjonatów sportu w osobach trenerów, dietetyków, psychologów oraz managerów kariery z wieloletnim doświadczeniem, którzy z pełnym zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy, prezentując młodym sportowcom pełnię ich możliwości.

TRENERZY

Nasi trenerzy posiadają licencje UEFA oraz inne dyplomy i certyfikaty podnoszące swoje kwalifikacje. Na codzień trenerzy pracują w najlepszych akademiach w Warszawie.

STAFF

KONTAKT

UMÓW SIE NA TRENING

KH90 Football

tel. 572 288 202

W celu wysłania wiadomości prosimy o używanie formularza!    ASK
    Close
    About